2022 Yılı Danışanlarımızdan

Her adımda sizinle birlikte,her zaman yanınızdayız.

GREEN CARD BAŞVURU

Green Card başvurusunda, lise ve dengi okul mezunları için iş tecrübesi aranmazken, diğer adaylar için en az 2 yıllık bir iş tecrübesine sahip olmanız ve bunu belgelemeniz gerekmektedir. Tüm ülke vatandaşları, Green Card başvurusunda eşit haklara sahiptir.

Green Card basvurusu her yıl yaklaşık 55 bin kişiye vatandaşlık hakkı tanınır ve sonuçlar, resmi siteden kişiye özel belirlenen şifre ile açıklanır. Green Card başvurusunda eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapmak için danışman firmalarla çalışmak oldukça önemlidir.

UYGUNLUĞUNU KONTROL ET
Başvuru tarafımızca olumlu kabul edilirse 999 TL hizmet bedeli mevcuttur.

Ad Soyad(Gerekli)
Ad Soyad
Eğitim Durumunuz
Telefon Numarası
Email
Doğum Tarihi(Gerekli)
Doğum Tarihi
Mesleğiniz

SÜREÇ YÖNETİMİNDE UZMAN

3 göz kuralı ile hataların oluşmasını engeller, green card sürecinde herşeyin hazır olmasını sağlar.

Başvuru Yap

BAŞVURUNUN KABUL ALMASI

Amerikan Hükümeti 1990 yılından itibaren Diversity Visa Program’ıni resmi olarak yürürlüğe koydu. Böylece fazla sayıda göçmen veren bazı ülkeler bundan çıkarıldı. Türkiye gibi az sayıda göçmen veren ülkelerin şansı daha da yükselmiş oldu. Ayrıca bu yıl zorunlu pasaport ile başvuruların çok daha azalacağı öngörülmekte. Her yıl sadece bilgisayarla yapılan çekilişle 55.000 kişiye bu hak verilmektedir. Yanlış yapılan başvuru işlemleri sonucunda Dünya genelinde başvuru yapan vatandaşların başvuruları çöpe gitmektedir.

Başvuru Yap

Bugüne Kadar Yüzlerce Dostumuzu Hayallerine Kavuşturduk

2022 yılı Green Card başvurusunu bizimle yaparak Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşen danışanlarımız

Mükemmel Hizmet!

Green Card sürecimin başından beri tüm yolculukta yanımda olduğunuz, süreçteki değişikliklere anında mudahale edip, soru işaretlerimi aydınlattığınız için teşekkür ederim 🙏

Kurbet Ç.

Düşünmeden Başvuru Yapyın

Birçok firma ile yaptığım görüşmeler sonrasında karar verdiğim ve iyi ki de seçtiğim danışmanlık sürecinde pandemi süreci olmasına rağmen başarıya ulaştırmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Uğur K.

Uzmanlık İhtiyacınız İse

İşim gereği yurtdışında ikamet ediyorum ve birden fazla ülkeden evraklar hazırlamam gerekti. Tüm yazışmaları ve işlemleri kendileri yaptılar. Süreci sorunsuz tamamladık. Tavsiye ediyorum.

Cem G.

Sürece Hakimler

Sürece hakim değilim o yüzden bir şirketle işlemlerimi tamamlamak istedim .Tüm sürecim boyunca ilgi ve alakalariyla beni memnun etti .Hizmetleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Şenay I.

Gitmeden İşimi Buldular

Ben herkes gibi vizeye kadar olan süreçten çok, daha ABD’ye gitmeden işimi ayarladıkları için açıkçası çok mutlu oldum. Green Card’dan çok bunu düşünüyordum, bu metni işimde iken yazıyorum.

Batuhan O.

Sürece Hakimler

Sürece hakim değilim o yüzden bir şirketle işlemlerimi tamamlamak istedim .Tüm sürecim boyunca ilgi ve alakalariyla beni memnun etti .Hizmetleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Halise Y.

Alamazsınız Demişlerdi

Pandemi sürecinde gidemediğimiz için hakkımızın yandığını söyleyen avukatlık firmasından sonra araştırarak bulduğumuz ve kartlarımıza tekrar bizi kavusturan sizlere teşekkür ederim.

Mustafa Y.

ABD’ye giriş yaptık

Göçmen Vizesi almıştık ancak 6 ay olan ABD ye giriş süresini kaçırdık.  Tüm işlemlerimizi yaptılar. Çok güvenilir ve sıcak ilişki göstermeleri nedeniyle kendilerine teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.

Asuman C.
Başvuru Yap

Green Card İle Hangi Haklara Sahip Olunur?

Başvuru formu koşulları çoğu bireyin karşılayabileceği seviyede tutulmuştur. Başvuru yapacakların lise veya dengi bir okuldan mezun olmaları şart koşulmuştur. Katılımcı, böyle bir okuldan mezun olmamış ise son beş sene içerisinde tecrübe, uzmanlık veya eğitim gerektiren bir dalda en azın iki sene çalışmış olmalıdır. Katılımcılar için bir yaş sınırı belirtilmemiş olsa bile 18 yaşından büyük olma koşulu vardır.

Katılımcılara İngilizce bilme şartı koşulmaz ancak ülkeye gittikten sonra yaşayabileceğiniz sıkıntıları göz önünde bulundurarak bu konuda kendinizi geliştirmelisiniz. Başvuru yapan kişiden maddi birikim veya mal varlığı beklenmez.

Başvurular 2005 yılından beri internet üzerinden yapılmaktadır. Posta ile gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Evli çiftler eşleri adına da başvuru yaparak şanslarını artırabilirler. Çiftlerden birinin kazanmasıyla tüm aile bu haktan yararlanabilir.

Başvuru formu süreçleri dikkat edilmesi ve özenle hazırlanılması gereken aşamalardır. Green Card için gerçekleştireceğiniz başvurularda en önemli konu bilgilerinizi tek seferde, hatasız ve eksiksiz olarak iletebilmektir. Buna ek olarak başvuralar yalnızca internet üzerinden ve belirlenen tarihler arasında yapılmalıdır.

Green Card başvuru formu sürecinde tüm katılımcılar aynı kazanma şansına sahiptir. Kazanan kişiler Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmek zorunda değillerdir ancak kazanan talihli hakkını kaybetmemek için Green Card Vizesi aldıktan sonraki altı aylık süreçte 1 defa, takip eden yıllarda da yılda en az bir defa ABD’ye giriş yapmalıdır. Ülkeye giriş yaptıktan sonra kalınan süre önemli değildir.

Green Card başvuru formu avantajları sizlerin çekilişi kazanmanız durumunda ilerleyen adımlarda herhangi bir sıkıntı yaşamanızın önüne geçecektir. Ön başvuru esnasında doğru şekilde hazırladığınız evraklar ile kazanmanız durumunda sonraki adımlarda bir problem ile karşılaşmadan vizenizi alabilirsiniz. Peki, Green Card sahibi olmanın nasıl avantajları vardır?

 • Amerika Birleşik Devletleri’ne dilediğiniz gibi girip çıkabilirsiniz. Green Card’a sahip olanlar Kanada ve Meksika’ya da vizesiz girebilirler.
 • Eğitim sürecinizde devlet tarafından sunulan öğrenim burs ve kredilerine başvurabilirsiniz.
 • Yeşil kart sahipleri üniversiteler için daha uygun bedeller öder.
 • ABD’de ek bir çalışma izni olmadan çalışabilirsiniz.
 • Bazı işler yalnızca ABD vatandaşları ve yeşil kart sahiplerine verilebildiği için daha fazla seçeneğiniz olur.
 • Kendi işinizi ve şirketinizi kurabilirsiniz.
 • ABD’de çalışma sürenizi doldurup emekli olabilirsiniz.
 • İlerleyen yıllarda yapılacak göçmenlik kural değişimleri sizi etkilemez.
 • ABD vatandaşlarının sahip olduğu tüm haklara sahip olursunuz. Oy hakkı bunun dışında bırakılmıştır.
 • İlerleyen süreçte ABD vatandaşlığına başvurabilirsiniz.
 • Ev satın almak için kredi çekme imkanınız artar. Bankalar kredi vermeden önce uzun süreli vize veya yeşil kart talep ederler.
 • Eyalet ve derhal seçimlerle ilgili siyasi kampanyalara destekte bulunabilirsiniz.
 • Tüm Amerikalılar gibi araba ve mülk sahibi olabilirsiniz.

Green Card başvurusu size herhangi bir hak sağlamaz ancak çekiliş sonucunda kazananlar arasında olursanız yalnızca Amerikan vatandaşlarının yararlanabildiği çoğu haktan yararlanabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde ikamet etme, iş kurma, çalışma, eğitim alma ve sınırsız oturum izni gibi haklar Green Card’ın sağladığı ayrıcalıkların başında gelir. Belirli şartların yerine getirilmesi durumunda 5 sene sonunda yeşil kart sahipleri Amerikan vatandaşlığına başvurabilirler. Mevcut vatandaşı oldukları ülkenin kabul etmesi durumunda çifte vatandaşlığa da geçebilirler.

Green Card hangi ülkelerde geçerli? Elbette ön başvuru formu yapmadan önce bu sorunun yanıtını bilmek gerekiyor. ABD yeşil kart için yaklaşık 47 farklı ülkeden yapılan başvuruları kabul etmektedir. Türkiye, yeşil kart çekilişine katılabilen ülkeler arasında bulunur. Çekilişler bilgisayar tarafından rastgele yapılır.

Başvuru formu bekleme süresi Amerika Birleşik Devletleri’nin konu ile ilgili resmi sitesinde güncel olarak belirtilir. Formunuzu doldurup, katılım gerçekleştikten sonra çekiliş tarihine kadar beklemeniz gerekir. Her sene bir kez yapılan çekilişe yalnızca her sene bir defa başvurabilirsiniz. Birden fazla başvuru yapanlar otomatikman çekilişten elenirler.

Green Card başvuruları her yılın Ekim-Kasım aylarında internet üzerinden yapılır. Çekilişe yalnızca bir kez katılabilirsiniz. Hatalı bir giriş yapmanız durumunda düzeltme şansınız da olmayacağından dikkatli bir şekilde giriş yapmalısınız. Eksik ve hatalı başvurulardan dolayı çoğu katılımca çekilişe dahi katılamadan elenmektedir. Başvurunuzu sistemin aktif olduğu ilk günlerde yapmanız da ilerleyen günlerde oluşabilecek sistemsel sıkıntılardan etkilenmenizin önüne geçecektir.

Başvuru formunuzu doldurduktan sonra sistem tarafından size bir onay numarası verilecektir. Bu numarayı not alın ve saklayın. Sonuçlarınızı bu numarayı kullanarak öğreneceksiniz. Onay numaranızı kaybetmeniz durumunda yine sistem üzerinden onay numaramı kaybettim seçeneğini kullanarak numaranıza erişebilirsiniz. Bu işlem için bazı kişisel bilgiler ve e-posta adresiniz gerekli olacaktır.

Green Card çekilişini kazanma durumunuzda ABD tarafından başvuruda girdiğiniz adrese içerisinde resmi evrakların yer aldığı bir zarf iletilir. Bu zarfta vize sürecinizi yürütmeniz için gereken bilgiler vardır.

Her adımda sizinle birlikte, her zaman yanınızdayız
Başvuru Yap

Tarafından tescillidir

GREEN CARD BAŞVURU

Green Card başvurusunda, ilköğretim mezunları için 2 yıllık bir iş tecrübesine sahip olmanız, lise ve dengi okul mezunları için iş tecrübesi aranmamaktadır. 5 Yıl boyunca ABD’de yaşama hakkından sonra ABD vatandaşı olma hakkını sağlar.

Green Card basvurusu her yıl yaklaşık 55 bin kişiye vatandaşlık hakkı tanınır ve sonuçlar, resmi siteden kişiye özel belirlenen şifre ile açıklanır. Green Card başvurusunda eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapmak için danışman firmalarla çalışmak oldukça önemlidir.

UYGUNLUĞUNU KONTROL ET
Başvuru tarafımızca olumlu kabul edilirse 999 TL hizmet bedeli mevcuttur.

Ad Soyad(Gerekli)
Ad Soyad
Eğitim Durumunuz
Telefon Numarası
Email
Doğum Tarihi(Gerekli)
Doğum Tarihi
Mesleğiniz

SÜREÇ YÖNETİMİNDE UZMAN

3 göz kuralı ile hataların oluşmasını engeller, green card sürecinde herşeyin hazır olmasını sağlar.

BAŞVURUNUN KABUL ALMASI

Amerikan Hükümeti 1990 yılından itibaren Diversity Visa Program’ıni resmi olarak yürürlüğe koydu. Böylece fazla sayıda göçmen veren bazı ülkeler bundan çıkarıldı. Türkiye gibi az sayıda göçmen veren ülkelerin şansı daha da yükselmiş oldu. Ayrıca bu yıl zorunlu pasaport ile başvuruların çok daha azalacağı öngörülmekte. Her yıl sadece bilgisayarla yapılan çekilişle 55.000 kişiye bu hak verilmektedir. Yanlış yapılan başvuru işlemleri sonucunda Dünya genelinde başvuru yapan vatandaşların başvuruları çöpe gitmektedir.

Başvuru Yap

Bugüne Kadar Yüzlerce Dostumuzu Hayallerine Kavuşturduk

2022 yılı Green Card başvurusunu bizimle yaparak Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşen danışanlarımız

Mükemmel Hizmet!

Green Card sürecimin başından beri tüm yolculukta yanımda olduğunuz, süreçteki değişikliklere anında mudahale edip, soru işaretlerimi aydınlattığınız için teşekkür ederim 🙏

Kurbet Ç.

Düşünmeden Başvuru Yapyın

Birçok firma ile yaptığım görüşmeler sonrasında karar verdiğim ve iyi ki de seçtiğim danışmanlık sürecinde pandemi süreci olmasına rağmen başarıya ulaştırmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Uğur K.

Uzmanlık İhtiyacınız İse

İşim gereği yurtdışında ikamet ediyorum ve birden fazla ülkeden evraklar hazırlamam gerekti. Tüm yazışmaları ve işlemleri kendileri yaptılar. Süreci sorunsuz tamamladık. Tavsiye ediyorum.

Cem G.

Sürece Hakimler

Sürece hakim değilim o yüzden bir şirketle işlemlerimi tamamlamak istedim .Tüm sürecim boyunca ilgi ve alakalariyla beni memnun etti .Hizmetleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Şenay I.

Gitmeden İşimi Buldular

Ben herkes gibi vizeye kadar olan süreçten çok, daha ABD’ye gitmeden işimi ayarladıkları için açıkçası çok mutlu oldum. Green Card’dan çok bunu düşünüyordum, bu metni işimde iken yazıyorum.

Batuhan O.

Sürece Hakimler

Sürece hakim değilim o yüzden bir şirketle işlemlerimi tamamlamak istedim. Tüm sürecim boyunca ilgi ve alakalariyla beni memnun etti. Hizmetleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Halise Y.

Alamazsınız Demişlerdi

Pandemi sürecinde gidemediğimiz için hakkımızın yandığını söyleyen avukatlık firmasından sonra araştırarak bulduğumuz ve kartlarımıza tekrar bizi kavusturan sizlere teşekkür ederim.

Mustafa Y.

ABD’ye giriş yaptık

Göçmen Vizesi almıştık ancak 6 ay olan ABD ye giriş süresini kaçırdık. Tüm işlemlerimizi yaptılar. Çok güvenilir ve sıcak ilişki göstermeleri nedeniyle kendilerine teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.

Asuman C.


Green Card İle Hangi Haklara Sahip Olunur?

Başvuru formu koşulları çoğu bireyin karşılayabileceği seviyede tutulmuştur. Başvuru yapacakların lise veya dengi bir okuldan mezun olmaları şart koşulmuştur. Katılımcı, böyle bir okuldan mezun olmamış ise son beş sene içerisinde tecrübe, uzmanlık veya eğitim gerektiren bir dalda en azın iki sene çalışmış olmalıdır. Katılımcılar için bir yaş sınırı belirtilmemiş olsa bile 18 yaşından büyük olma koşulu vardır.

Katılımcılara İngilizce bilme şartı koşulmaz ancak ülkeye gittikten sonra yaşayabileceğiniz sıkıntıları göz önünde bulundurarak bu konuda kendinizi geliştirmelisiniz. Başvuru yapan kişiden maddi birikim veya mal varlığı beklenmez.

Başvurular 2005 yılından beri internet üzerinden yapılmaktadır. Posta ile gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmaz.

Evli çiftler eşleri adına da başvuru yaparak şanslarını artırabilirler. Çiftlerden birinin kazanmasıyla tüm aile bu haktan yararlanabilir.

Başvuru formu süreçleri dikkat edilmesi ve özenle hazırlanılması gereken aşamalardır. Green Card için gerçekleştireceğiniz başvurularda en önemli konu bilgilerinizi tek seferde, hatasız ve eksiksiz olarak iletebilmektir. Buna ek olarak başvuralar yalnızca internet üzerinden ve belirlenen tarihler arasında yapılmalıdır.

Green Card başvuru formu sürecinde tüm katılımcılar aynı kazanma şansına sahiptir. Kazanan kişiler Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmek zorunda değillerdir ancak kazanan talihli hakkını kaybetmemek için Green Card Vizesi aldıktan sonraki altı aylık süreçte 1 defa, takip eden yıllarda da yılda en az bir defa ABD’ye giriş yapmalıdır. Ülkeye giriş yaptıktan sonra kalınan süre önemli değildir.

Green Card başvuru formu avantajları sizlerin çekilişi kazanmanız durumunda ilerleyen adımlarda herhangi bir sıkıntı yaşamanızın önüne geçecektir. Ön başvuru esnasında doğru şekilde hazırladığınız evraklar ile kazanmanız durumunda sonraki adımlarda bir problem ile karşılaşmadan vizenizi alabilirsiniz. Peki, Green Card sahibi olmanın nasıl avantajları vardır?

 • Amerika Birleşik Devletleri’ne dilediğiniz gibi girip çıkabilirsiniz. Green Card’a sahip olanlar Kanada ve Meksika’ya da vizesiz girebilirler.
 • Eğitim sürecinizde devlet tarafından sunulan öğrenim burs ve kredilerine başvurabilirsiniz.
 • Yeşil kart sahipleri üniversiteler için daha uygun bedeller öder.
 • ABD’de ek bir çalışma izni olmadan çalışabilirsiniz.
 • Bazı işler yalnızca ABD vatandaşları ve yeşil kart sahiplerine verilebildiği için daha fazla seçeneğiniz olur.
 • Kendi işinizi ve şirketinizi kurabilirsiniz.
 • ABD’de çalışma sürenizi doldurup emekli olabilirsiniz.
 • İlerleyen yıllarda yapılacak göçmenlik kural değişimleri sizi etkilemez.
 • ABD vatandaşlarının sahip olduğu tüm haklara sahip olursunuz. Oy hakkı bunun dışında bırakılmıştır.
 • İlerleyen süreçte ABD vatandaşlığına başvurabilirsiniz.
 • Ev satın almak için kredi çekme imkanınız artar. Bankalar kredi vermeden önce uzun süreli vize veya yeşil kart talep ederler.
 • Eyalet ve derhal seçimlerle ilgili siyasi kampanyalara destekte bulunabilirsiniz.
 • Tüm Amerikalılar gibi araba ve mülk sahibi olabilirsiniz.

Green Card başvurusu size herhangi bir hak sağlamaz ancak çekiliş sonucunda kazananlar arasında olursanız yalnızca Amerikan vatandaşlarının yararlanabildiği çoğu haktan yararlanabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde ikamet etme, iş kurma, çalışma, eğitim alma ve sınırsız oturum izni gibi haklar Green Card’ın sağladığı ayrıcalıkların başında gelir. Belirli şartların yerine getirilmesi durumunda 5 sene sonunda yeşil kart sahipleri Amerikan vatandaşlığına başvurabilirler. Mevcut vatandaşı oldukları ülkenin kabul etmesi durumunda çifte vatandaşlığa da geçebilirler.

Green Card hangi ülkelerde geçerli? Elbette ön başvuru formu yapmadan önce bu sorunun yanıtını bilmek gerekiyor. ABD yeşil kart için yaklaşık 47 farklı ülkeden yapılan başvuruları kabul etmektedir. Türkiye, yeşil kart çekilişine katılabilen ülkeler arasında bulunur. Çekilişler bilgisayar tarafından rastgele yapılır.

Başvuru formu bekleme süresi Amerika Birleşik Devletleri’nin konu ile ilgili resmi sitesinde güncel olarak belirtilir. Formunuzu doldurup, katılım gerçekleştikten sonra çekiliş tarihine kadar beklemeniz gerekir. Her sene bir kez yapılan çekilişe yalnızca her sene bir defa başvurabilirsiniz. Birden fazla başvuru yapanlar otomatikman çekilişten elenirler.

Green Card başvuruları her yılın Ekim-Kasım aylarında internet üzerinden yapılır. Çekilişe yalnızca bir kez katılabilirsiniz. Hatalı bir giriş yapmanız durumunda düzeltme şansınız da olmayacağından dikkatli bir şekilde giriş yapmalısınız. Eksik ve hatalı başvurulardan dolayı çoğu katılımca çekilişe dahi katılamadan elenmektedir. Başvurunuzu sistemin aktif olduğu ilk günlerde yapmanız da ilerleyen günlerde oluşabilecek sistemsel sıkıntılardan etkilenmenizin önüne geçecektir.

Başvuru formunuzu doldurduktan sonra sistem tarafından size bir onay numarası verilecektir. Bu numarayı not alın ve saklayın. Sonuçlarınızı bu numarayı kullanarak öğreneceksiniz. Onay numaranızı kaybetmeniz durumunda yine sistem üzerinden onay numaramı kaybettim seçeneğini kullanarak numaranıza erişebilirsiniz. Bu işlem için bazı kişisel bilgiler ve e-posta adresiniz gerekli olacaktır.

Green Card çekilişini kazanma durumunuzda ABD tarafından başvuruda girdiğiniz adrese içerisinde resmi evrakların yer aldığı bir zarf iletilir. Bu zarfta vize sürecinizi yürütmeniz için gereken bilgiler vardır.